صفحه اصلی ایران سرویس ماشین » لوازم بیل و لودرهای دوسان و هیوندا
انواع لوازم یدکی بیل هیوندا

لوازم بیل و لودرهای دوسان و هیوندا

لوازم بیل و لودرهای دوسان و هیوندا:شرکت هیوندا یکی از بزرگ ترین شرکت هایی است که در زمینه صنعت خودرو سازی و همچنین ماشین آلات سنگین و لوازم یدکی بسیار معروف و به نام می باشد. یکی از محصولات مهم تولیدی آن بیل های مکانیکی و تجهیزات و لوازم بیل مکانیکی هیوندا می باشد. در ادامه قصد داریم به توضیحات مختصری درباره ی لوازم بیل هیوندا بپردازیم تا شما را بیشتر با آن آشنا کنیم.

انواع لوازم یدکی بیل هیوندا چیست؟

انواع لوازم یدکی بیل هیوندابیل مکانیکی دارای قابلیت های مختلفی می باشد که یکی از مهم ترین این قابلیت ها امکان نصب لوازم بیل هیوندا مانند سیستم پیکور یا چکش می باشد. از دیگر لوازم بیل هیوندا می توان به قیچی، فلزبر، چنگک، سنگ جت و گراپ و… اشاره کرد که هر کدام به نحوی تاثیر و عملکرد  مخصوص به خود را دارند.

بیشتر بخوانید:کمپرسور چیست

بیل مکانیکی هیوندا یکی از ماشین آلات سنگین عمرانی می باشد که مسئولیت مهمی در پروژه های ساخت و سازی بر عهده دارد. این ماشین بزرگ از لوازم و تجهیزات بزرگ و کوچک ساخته شده که در کنار یکدیگر قرار گرفتن آن ها باعث می شود که مجموعه در نهایت کار کند.

بیل مکانیکی دارای قسمت های مختلف تشکیل دهنده هستند از جمله ی آن ها می توان به بازو های مکانیکی، باکت و کابین های گردان اشاره کرد. بیل مکانیکی برای حرکت کردن، در قسمت پایین از زنجیر یا چرخ لاستیکی کمک می گیرند.

لوازم بیل و لودرهای دوسان و هیونداکاربردهای بیل مکانیکی هیوندا

از کاربرد های بیل مکانیکی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • حفاری
  • گود برداری
  • حمل

بیل مکانیکی هیوندا از جمله دستگاه های سنگین و کاربردی می باشد که دارای اجزای مختلفی از جمله باکت و کابین گردان و یک بازوی مفصلی دکل و استیک در قسمت بالا و در قسمت پایین دارای زنجیر و یا چرخ لاستیکی می باشد.

بیشتر بخوانید:جدیدترین بیل مکانیکی دوسان

بیل های مکانیکی امروزی نسبت به گذشته بسیار پیشرفته شده و ارتقا یافتند و بسیار مورد استقبال و استفاده می شوند. بنابراین اگر شماا نیز از آن دسته افرادی هستید که با بیل مکانیکی هیوندا سر و کار دارید، بهتر است راجع به آن اطلاعاتی داشته باشید.

از دیگر لوازم بیل و لودرهای دوسان و هیوندا که می توان بر روی بیل مکانیکی نصب کرد می‌ توان به این موارد اشاره کرد: قیچی فلز بر، چنگک، سنگ جت، گراپ و …

قطعات گیربکس و اکسلبیل مکانیکی هیوندا دارای موتوری دیزلی می باشد که از طریق گازوئیل قدرت و انرژی مورد استفاده ی بیل را تامین می کند. در نگاه کلی به لوازم بیل هیوندا می توان اشاره کرد که بیل مکانیکی از بیل، کابین، بازو و همچنین چرخ ها تشکیل شده است. در حالیکه لوازم بیل مکانیکی هیوندا بسیار متنوع تر و گستره تر می باشد که همگی کاربرد مفیدی در کارکرد آن خواهند گذاشت. برای مثال با نصب چکش بر روی قسمت های بازو های بیل، می توان از آن برای تخریب سنگ ها و دیوار هایی که این امکان برایشان وجود ندارد تا با استفاده از بمب و سایر مواد منفجره تخریبشان کرد، استفاده کرد.

همچین در مواردی دیده شده که از لودر به جای بیل مکانیکی برای حفاری و یا گود برداری استفاده می شود.

بیل مکانیکی هیوندا مانند هر ماشین و دستگاه دیگری، پس از مدت زمان طولانی استفاده و کار سخت، دچار اختلال هایی در کارکرد می شود که باعث می شود از بازده اصلی بکاهد. در این مرحله لازم است شما بیل خود را عیب یابی کنید و تک تک لوازم بیل هیوندا را مورد بررسی قرار دهید و قطعه ای را که دچار آسیب شده است را بیابید و سپس نسبت به تعمیر و تعویض آن اقدام کنید.

این را بدانید که بازار امروز پر از افراد سودجویی هستند که سعی می کنند به جای قطعات اصل، قطعات تقلبی که هیچ کیفیتی ندارند را بفروشند. شما به عنوانی شخصی که در این حیطه مشغول به کار هستید نیاز دارید تا اطلاعاتی در این خصوص داشته باشید و بتوانید قطعات و لوازم بیل هیوندای اصل تهیه کنید. این کار علاوه بر اینکه باعث ذخیره هزینه های زیادی برای شما می شود، بلکه در زمان شما نیز صرفه جویی به عمل می آورد.

سخن پایانی

در این مقاله سعی کردیم شما را تا حدودی با لوازم بیل هیوندا آشنا کنیم و در خصوص اهمیت انتخاب درست آن نیز صحبت کردیم.

شما عزیزان نیز در صورتیکه در این زمینه نیاز به مشاوره و راهنمایی های بیشتری دارید، می توانید با کارشناسان و مشاوران با تجربه ما در این حوزه ارتباط برقرار کنید.

قیمت : تماس بگیرید
  • تلفن: 55784693 – 021
  • تلفکس: 55784694 – 021
  • همراه: 09123084180