شرکت دوسان لودر بیل مکانیکی

یکی از محبوب ترین شرکت های تولید کننده ماشین آلات راهسازی شرکت دوسان (Doosan) است. این شرکت تولید کننده انواع ماشین آلات راهسازی، موتور دیزل و ژنراتور است. بیل مکانیکی، لودر، مینی لودر و … از جمله ماشین آلات راهسازی تولید شده شرکت دوسان لودر بیل مکانیکی است.
شرکت دوسان یکی از محبوب ترین شرکت های تولید کننده بیل های مکانیکی و ماشین آلات سنگین در ایران است.

تاریخچه شرکت دوسان لودر بیل مکانیکی

دوسان از سال 1896 در کشور کره جنوبی فعالیت خود را آغاز کرده است. نام شرکت دوسان که از دو کلمه کره ای، Doo به معنای یک واحد یکپارچه و کلمه san به معنای کوه تشکیل شده است.
این شرکت یکی از بزرگترین تولید کنندگان ماشین آلات راهسازی، تجهیزات صنعت و معدن، ساختمان، عمران و خدمات شهری است. در واقع می توان پایه و اساس رشد و موفقیت شرکت دوسان در مدت یک قرن را ایده گروه ماشین آلات راهسازی دانست.

محصولات شرکت دوسان

می توان گفت شرکت دوسان یکی از بهترین و سریعترین شرکت ها در زمینه زیر ساخت های کسب و کار شهری و اجتماعی را تشکیل داده است. در واقع شرکت دوسان با ارائه راه حل های اساسی برای بهبود عملکرد ماشین های راهسازی و خدمات شهری پیشبرد عظیمی در رشد جوامع شهری و ساخت ساز داشته است.
از محصولات شرکت دوسان می توان به موارد زیر اشاره کرد:
بیل مکانیکی ( چرخ لاستیکی و چرخ زنجیری)
لودر چرخ لاستیکی
دامپتراک
مینی بیل مکانیکی (چرخ زنجیری و چرخ لاستیکی)
لیفتراک
همچنین شرکت دوسان علاوه بر تولید ماشین های راهسازی فوق تولید کننده قطعات جانبی و لوازم یدکی است. که می توان به موارد زیر اشاره کرد:
باکت بیل
مینی بیل مکانیکی
چکش هیدرولیکی (پیکور)
اتصالات سریع
ریپر
بلوک سیلندر
پمپ هیدرولیک
پمپ موتور
قطعات زیر و بند و ….

بیل مکانیکی

شما می توانید مانند سایر دستگاه عمرانی و معدنی بیل مکانیکی را در بازار خریداری کنید. از بیل مکانیکی برای کارهای نظیر حفر، تخریب و … استفاده می شود و شما قطعاً نمی توانید پروژه عمرانی و معدنی را پیدا کنید که بیل مکانیکی در آن نقش نداشته باشد.
بیل مکانیکی شامل دو نوع زنجیری و لاستیکی است که دلیل این نام گذاری نوع چرخ های است که بیل مکانیکی بر روی آن قرار دارد.
برای خاک های نرم از بیل مکانیکی زنجیری و زمانی که خاک اطراف پروژه نرم نباشد از بیل مکانیکی لاستیکی استفاده می کنند. در واقع می توان گفت میزان شیب منطقه نیز می تواند در انتخاب نوع بیل مکانیکی تأثیر بگذارد.
انواع بیل مکانیکی دوسان
بیل مکانیکی مدل ۱۸۵
بیل مکانیکی مدل ۲۱۰
بیل مکانیکی مدل ۲۳۰
بیل مکانیکی مدل ۳۳۰
بیل مکانیکی مدل ۴۲۰
و …
در این قسمت به مشخصات فنی بیل مکانیکی دوسان می پردازیم:
بخش اصلی بیل مکانیکی شامل بدنه و شاسی است. البته بسته به نوع بیل مکانیکی، مشخصات آن مانند وزن، سرعت موتور، میزان حجم قابل برداشت توسط باکت، نوع قطعات به کار رفته شده در دستگاه، نظیر سیستم هیدرولیک و … متفاوت است.
در ادامه به معرفی چند شرکت عرضه کننده محصولات دوسان در ایران می پردازیم.

شرکت دناما

این شرکت یکی از معتبرترین شرکت های وارد کننده قطعات و لوازم یدکی لودر دوسان است. محصولات که در شرکت دناما قابل ارائه است عبارتند از:
انواع قطعات زیر و بند
قطعات موتور
قطعات هیدرولیک و پمپ مادر
قطعات و تجهیزات داخل کابین
لوازم برقی
فیلتر
گیربکس
انواع چرخدنده ها
انواع صفحه گرافیتی
واشر
چهارشاخه
سایر لوازم جانبی
دوسان

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code