هنگام انتخاب انواع لیفتراک ، مهم است که قبل از تصمیم نهایی چندین عامل را در نظر بگیرید. این موارد شامل: کاربرد ، نیازهای شخصی و مناسب بودن برای محیط های مختلف است.

با دقت در نظر گرفتن این عناصر قبل از خرید ، ماشینی را برای شما فراهم می کند که مطابق با استانداردهای دقیق مورد نیاز پروژه شما باشد.همینطور شما میتوانی ببینید لوازم یدکی گریدر هپکو

انواع لیفتراک

انواع اصلی لیفتراک موجود در بازار شامل موارد زیر است:

انواع لیفتراکلیفتراکهای تعادل

متداول ترین نوع لیفتراک ، این مدل ها دارای چنگال های بیرون زده در قسمت جلوی دستگاه هستند که امکان کارکرد آسان و بالابر را می دهد.، این نوع ها دارای یک طراحی متعادل هستند که دارای وزن در قسمت پشت کامیون برای جبران بار برداشته شده در قسمت جلو است.

بیشتربخوانید: راننده لیفتراک مناسب

کاربرد

با تشکر از طراحی جمع و جور ، کامیون های تعادل حداکثر قدرت مانور را به کاربر اعطا می کنند ، این امکان را برای شما فراهم می کند تا دستگاه به راحتی در محل بارگیری قرار گیرد. نسخه های برقی دارای موتور اقتصادی هستند و در نتیجه توانایی ارائه بهره وری بالا در هزینه های نسبتاً پایین را دارند

لیفتراک دستی

لیفتراکهای دستی که به دلیل بلند بودن طول آسانسور نامگذاری شده اند ، برای موقعیت هایی که دارای ذخیره پالت با سطح بالا هستند ، بسیار ارزشمند هستند. این لیفتراک ها همچنین فضای کمی اشغال می کنند و قابلیت دسترسی به راهروهای باریک را دارند و همچنین بسیار سفت و سختی هستند که به آنها امکان می دهد بارهای سنگین را به تا ارتفاع زیادی، بلند کنند.

کاربرد

لیفتراک های دستی برای موقعیت هایی که نیاز به قابلیت دسترسی گسترده در یک محیط کار محکم دارند ایده آل هستند و آنها برای کار در داخل و حتی روی سطوح ،مناسب ترین هستند. صندوق عقب کوتاه می شود و بار را به داخل وسیله نقلیه خود می کشد و برای انبارهایی که دارای  قفسه بندی بلند هستند مناسب است.

استکرها (Stackers )

معمولاً از حالت ایستاده استفاده می شود ، اغلب پشته ها از طریق برق کار می کنند. ایمنی و مانور از ویژگی های مهم استکرها است. انواع مختلفی از قبیل استکرهای برق دار ، بسته بندی روی استکرها و استراکچرهای برقی مزایای خاص خود را ارائه می دهند. به عنوان مثال پاهای قابل تنظیم ، دنده های قابل جمع شدن ، شاسی جمع و جور و کار با بار کنترل شده

کاربرد

استکرها را می توان برای بسیاری از برنامه ها از جمله انباشت بلوک ، بارگیری خودرو ، چیدن سفارش و حمل پالت استفاده کرد

کامیون های پالت دستی

آنها با لغزش چنگال در زیر پالت و استفاده از جک هیدرولیکی دستی که برای بالا بردن بار کار می کنند ، کار می کنند. به لطف طول شاسی قابل ملاحظه ای کوچک ، آنها هنوز هم توانایی مانور بالایی را حفظ می کنند ، و اجزای نور به معنای آن است که می توان آن را به راحتی حمل و ذخیره کرد.

کاربرد

کامیون های پالت دستی برای حرکت دستی پالت های سطح زمین در اطراف یک انبار مناسب هستند ، این نوع لیفتراک اساسی ترین نوع لیفتراک هستند. امکانات کوچکتر ممکن است نسبت به نسخه های حرکتی مناسب تر از این گزینه باشند.

کامیون های پالت نیرو

کامیون های پالت دارای نیرو ، مانند عموزاده های دست ساز خود ، با کشیدن یک چنگال در زیر پالت کار می کنند ، اما تفاوت اصلی این است که این گونه ها دارای موتور هستند. باتوجه از حالت سوار سرعت خود ، پالت ها را می توان با سرعت کافی در اطراف یک انبار توزیع کرد تا توانایی صرفه جویی در وقت نهایی را داشته باشد. آنها همچنین با سهولت بیشتری نسبت به اداره پشته های پالت بلندتر مهارت بیشتری دارند

کاربرد

کامیون های پالت نیرو برای بارگیری و بارگیری کامیون ها و حمل سریع پالت ها در اطراف محل کار ایده آل هستند ، و این باعث می شود تا آنها از نظر امکانات بزرگتری که زمین بیشتری برای پوشش دارند مناسب تر باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code