صفحه اصلی ایران سرویس ماشین » لوازم یدکی بيل كوماتسو
لوازم یدکی بيل كوماتسو

لوازم یدکی بيل كوماتسو

لوازم یدکی بيل كوماتسو

لوازم یدکی بيل كوماتسو

یکی از اصلی ترین ماشین آلاتی که برای برای موارد صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد و دارای کاربرد مهندسی و عمرانی است بیل مکانیکی است . بیل مکانیکی دارای قطعات متعددی است نظیر باکت و کابین گردان و یک بازوی مفصلی دکل و استیک در قسمت بالا و در قسمت پایین داری زنجیر و یا چرخ لاستیکی که این موارد برخی از موارد کلی قطعات بیل مکانیکی به شمار می رود .

امروزه ماشین آلات در تمامی صنایع از اهمیت ویژه برخوردار بوده می‌توانند تا حد بسیار زیادی در سرعت بخشیدن به کارها موثر باشند. از جمله ماشین آلات بسیار مهم و کاربردی که می‌توان آن را در همه پروژه‌های عمرانی مشاهده کرد، بیل مکانیکی است. این دستگاه برای کارهای نظیر راهسازی و یا گود برداری کاربرد داشته و به وفور استفاده می‌شود. اما مشکلی که در این میان وجود دارد این است که به دلیل کار سنگین با این ماشین به معمولاً دچار خرابی شده و به تعمیر نیاز دارد. به همین خاطر خرید قطعات مکانیکی آن برای افراد بسیار مهم بوده و از اهمیت بسزایی برخوردار می باشد. ما در این مطلب قصد داریم در خصوص لوازم یدکی بیل کوماتسو صحبت کنیم. بنابراین پیشنهاد می‌شود که حتماً در ادامه با ما همراه باشید.

همانطور که گفته شد، ماشین آلاتی همانند بیل کوماتسو به دلیل این که دارای کاربرد گسترده ای هستند، معمولا با خرابی قطعات روبرو می شوند. خرابی هر یک از اعضای این ماشین می تواند اختلالی در عملکرد آن ایجاد کرده و دیگر قطعات نیز آسیب وارد کند. به همین دلیل تعمیر به موقع بیل مکانیکی و همچنین عوض کردن هر یک از قطعات آن از امورات ضروری به شمار می رود. موردی که در این میان مهم است این می باشد که شماقطعات اورجینال را برای تعویض انتخاب کنید؛ در غیر این صورت نه تنها در عملکرد ماشین نتیجه مفید حاصل نمی‌شود، بلکه ممکن است قطعات پس از زمان بسیار کوتاهی دچار فرسودگی شوند.

اهمیت خرید لوازم یدکی بیل کوماتسو

می‌توان گفت که هرچه کیفیت لوازم یدکی بیل کوماتسو بالاتر باشد، شما می توانید در هزینه ها صرفه جویی کرده و راندمان ماشین را افزایش دهید. عده ای تصور می‌کنند که با خرید لوازم یدکی بیل مکانیکی کوماتسو تقلبی و غیر اورجینال  می توانند در هزینه ها صرفه جویی کنند.

اما این تصور کاملا اشتباه است که شما از یک قطعه بی کیفیت در ماشین آلات بیل مکانیکی استفاده کنید، نه تنها آن قطعه عملکرد درستی ندارد، بلکه ممکن است به طور کلی به خود ماشین نیز آسیب جدی را وارد کند. در نتیجه شما باید هزینه زیادی را جهت تعویض تعمیر و سرویس و انجام دهید که این موضوع باعث افزایش هزینه‌های نیز می‌شود. به همین خاطر پیشنهاد می شود که برای خرید لوازم بیل کوماتسو حتماً قطعات اصلی را خریداری کنید. برای این کار می توانید به فروشگاه های معتبر که در سراسر کشور وجود دارند، مراجعه کنید

خرید و فروش قطعات بیل کوماتسو

در حال حاضر در سراسر شرکت های متعددی وجود دارند که در زمینه خرید و فروش لوازم یدکی کوماتسو و… به فعالیت می پردازند و شما می توانید با خیال راحت جهت خرید قطعات یدکی با کیفیت و اصلی اقدام کنید. در واقع شما بایستی برای تهیه لوازم یدکی بیل کوماتسو فروشگاهی را انتخاب کنید که کاملا معتبر باشد.

خوشبختانه فروشگاه‌های معتبر این امکان را برای خریداران فراهم کردند تا بتوانند انواع لوازم یدکی لودر را در هر برندی به صورت حضوری و غیرحضوری تهیه کنند. شما میتوانید برای خرید قطعات یدکی بیل کوماتسو و دیگر لودر ها ها همانند لودر هیوندا، لودر هپکو و.. به سایت ایران سرویس مراجعه کرده و با خیال راحت جهت خرید قطعه مورد نظر خود در نمونه اصلی اقدام کنید. مجموعه ما در صدد این است که با ارائه قطعات با کیفیت با قیمت مناسب رضایت مشتریان عزیز را به خود جلب کند. شما با انتخاب مجموعه ما می‌تواند تا حد بسیار زیادی در زمان و هزینه های خود صرفه جویی کنید.

 

لوازم یدکی بیل کوماتسو ارزان

در ابتدای مطلب نیز گفته شد که ارزان بودن همیشه نمی تواند به شما کمک کرده و باعث صرفه‌جویی در هزینه‌ها شود. در حال حاضر افراد سودجویی برای افزایش بازار فروش خود قطعات یدکی لودر ها را در نمونه های تقلبی با قیمت پایین به بازار عرضه می‌کنند، تا بتوانند از این طریق مشتریان زیادی را به خود جذب کند. متاسفانه عده‌ای نیز ترجیح می‌دهند که جهت خرید لوازم یدکی بیل کوماتسو تقلبی اقدام کنند تا هزینه پایین ترین را پرداخت نمایند.

توجه داشته باشید که تهیه قطعات اصلی و اورجینال برای لودرها می‌تواند تا حد بسیار زیادی باعث افزایش کیفیت عمل کرده این ماشین آلات شده و از طرفی به صرفه جویی در هزینه ها نیز کمک کند. بنابراین کیفیت را فدای کمیت نکرده و حتماً از فروشگاه های معتبر انواع قطعات یدکی بیل مکانیکی را خریداری کنیمد، تا در نهایت بتوانید استفاده درستی را از این ماشین داشته و مجبور به تعویض و تعمیر زود به زود آن ها نداشته باشید.

لوازم یدکی بيل كوماتسو

نسل تازه ای از بلی های بخار به بیل مکانیکی شهرت پیدا کرده است و با این نام شناخته می شود . از قابلیت های اصلی که بیل مکانیکی دارا می باشد قابلیتی است که می توان با استفاده از آن نسبت به نصب چکش اشاره کرد .

علاوه بر چکش می توان مواردی را نظیر قیچی فلز بر ، چنگک ،سنگ جت ،گراپ را روی بیل مکانیکی به جهت آسان تر کردن کارها نصب کرد .

برخی از مواقع ممکن است برای تخریب نیاز به استفاده از مواد منفجر کننده باشد ولی امکان استفاده از مواد منفجره میسر نباشد در چنین مواقعی می توان با نصب چکش بر روی بیل مکانیکی امکان تخریب چنین سطوحی را به بیل مکانیکی اضافه نمود . از بیل مکانیکی به عنوان یکی از بهترین وسایلی که می توان به عملیت عمرانی استفاده نمود یاد می شود .

برخی از لوازم یدکی بيل كوماتسو

لوازم یدکی بیل مکانیکی کوماتسو PC170 / لوازم یدکی بیل مکانیکی کوماتسو PC200 / لوازم یدکی بیل مکانیکی کوماتسو PC300 /لوازم یدکی بیل مکانیکی کوماتسو PC400 / لوازم یدکی بیل مکانیکی کوماتسو PC600 / لوازم یدکی بیل مکانیکی کوماتسو PC800 / لوازم یدکی بیل مکانیکی کوماتسو PC1000