صفحه اصلی ایران سرویس ماشین » لوازم یدکی بيل كوماتسو

لوازم یدکی بيل كوماتسو

لوازم یدکی بيل كوماتسو
لوازم یدکی بيل كوماتسو

یکی از اصلی ترین ماشین آلاتی که برای برای موارد صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد و دارای کاربرد مهندسی و عمرانی است بیل مکانیکی است . بیل مکانیکی دارای قطعات متعددی است نظیر باکت و کابین گردان و یک بازوی مفصلی دکل و استیک در قسمت بالا و در قسمت پایین داری زنجیر و یا چرخ لاستیکی که این موارد برخی از موارد کلی قطعات بیل مکانیکی به شمار می رود .

لوازم یدکی بيل كوماتسو

نسل تازه ای از بلی های بخار به بیل مکانیکی شهرت پیدا کرده است و با این نام شناخته می شود . از قابلیت های اصلی که بیل مکانیکی دارا می باشد قابلیتی است که می توان با استفاده از آن نسبت به نصب چکش اشاره کرد .

علاوه بر چکش می توان مواردی را نظیر قیچی فلز بر ، چنگک ،سنگ جت ،گراپ را روی بیل مکانیکی به جهت آسان تر کردن کارها نصب کرد .

برخی از مواقع ممکن است برای تخریب نیاز به استفاده از مواد منفجر کننده باشد ولی امکان استفاده از مواد منفجره میسر نباشد در چنین مواقعی می توان با نصب چکش بر روی بیل مکانیکی امکان تخریب چنین سطوحی را به بیل مکانیکی اضافه نمود . از بیل مکانیکی به عنوان یکی از بهترین وسایلی که می توان به عملیت عمرانی استفاده نمود یاد می شود .

برخی از لوازم یدکی بيل كوماتسو

لوازم یدکی بیل مکانیکی کوماتسو PC170 / لوازم یدکی بیل مکانیکی کوماتسو PC200 / لوازم یدکی بیل مکانیکی کوماتسو PC300 /لوازم یدکی بیل مکانیکی کوماتسو PC400 / لوازم یدکی بیل مکانیکی کوماتسو PC600 / لوازم یدکی بیل مکانیکی کوماتسو PC800 / لوازم یدکی بیل مکانیکی کوماتسو PC1000